Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Menu i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Menu

i-TES > Menu > Úvod

Úvod

i-TES je dlouhodobý projekt jehož cílem je vytvořit ucelený přehled informací o nabídce výrobků a služeb v oboru dopravníků a technologických celků pro dopravu a zpracování sypkých materiálů.

Od konce roku 2004 vytváří skupina mladých odborníků ve spolupráci s experty významných českých firem internetový technicko-ekonomický server.

 

 

Tento server obsahuje komerční nabídky a poptávky firem, které se zabývají projekcí, výrobou, servisem a prodejem náhradních dílů a příslušenství pro dopravníky a technologické celky. Dále na tomto oborovém serveru naleznete informace o normách, odborných článcích, expertízách, technologických postupech, výstavách, konferencích, tj. o všem co zajímá odbornou veřejnost.

     

TÍMTO BYCHOM VÁS RÁDI INFORMOVALI O MOŽNOSTI ZAPOJENÍ SE DO DLOUHOLETÉHO PROJEKTU I-TES, KTERÝ MÁ ZA ÚKOL ULEHČIT VYHLEDÁVÁNÍ FIREM, VÝROBKŮ A SLUŽEB V OBLASTI DOPRAVY A

PŘEPRAVY KUSOVÉHO A SYPKÉHO MATERIÁLU A PŘINÉST NOVINKY Z OBORU.

 

NÁŠ SERVER VYUŽÍVAJÍ NEJEN ODBORNÍCI A EXPERTI V OBORU, ALE TAKÉ STUDENTI VYSOKÝCH ŠKOL, OBCHODNÍ ZÁSTUPCI I ZAHRANIČNÍ SPOLEČNOSTI.


 

 

 

VYTVOŘENÍ PROFILU SPOLEČNOSTI ZDARMA!

 

 

 

S NÁMI NA 1 STRANU VYHLEDÁVAČŮ!

V rámci založení nového profilu společnosti Vám můžeme nabídnout vytvoření tohoto profilu zcela ZDARMA až na jeden měsíc bez jakýchkoliv budoucích závazků.

 

CHCETE SE SE SVÝMI VÝROBKY A SLUŽBAMI DOSTAT NA 1. STRÁNKU VYHLEDÁVAČE „SEZNAM.CZ“?

VOLEJTE +420 777 748 228.

Nabízíme Vám zvýšení povědomí o Vaší společnosti a také dostatečný prostor k uveřejnění Vaší aktuální nabídky zboží a služeb.


     

NAŠEMI HLAVNÍMÍ VÝHODAMI JSOU

PROKAZATELNÉ VÝSLEDKY!

 

KAŽDÝ MĚSÍC EVIDUJEME NAVŠTĚVNOST SERVERU S PŘÍSTUPEM PŘES 1,5 TISÍC UNIKÁTNÍCH NÁVŠTĚVNÍKŮ A VÍCE JAK 200 TISÍC NAVŠTĚV WEB. STRÁNEK ZA ROK.

 

S NAŠIMI EVIDOVANÝMI HESLY JSME SE DOSTALI Z 80% NA PRVNÍ STRANY VYHLEDÁVAČE „SEZNAM.CZ“.


 

DÍKY ANALÝZÁM PŘÍSTUPŮ NA SERVER MÁME 24 HODINOVÝ PŘEHLED NAD NÁVŠTĚVNOSTÍ VAŠICH VÝROBKŮ A SLUŽEB.

 

K POŽADAVKŮM KAŽDÉHO ZÁKAZNÍKA PŘISTUPUJEME INDIVIDUÁLNĚ A S MAXIMÁLNĚ MOŽNOU VSTŘÍCNOSTÍ.


 
NABÍZÍME VÁM ZVIDITELNĚNÍ VAŠEHO ZAMĚSTNANCE JAKO EXPERTA VE VAŠÍ KATEGORII A EFEKTIVNÍ ZVIDITELNĚNÍ SPOLEČNOSTI DÍKY REKLAMNÍM BANNERŮM.   PRAVIDELNĚ BĚHEM ROKU POŘÁDÁME SETKÁNÍ, SEMINÁŘE I ŠKOLENÍ. SPOLUPRACUJÍCÍ SPOLEČNOSTI POMÁHAJÍ GARANTOVAT ODBORNOU ÚROVEŇ PORTÁLU A PŘISPÍVAJÍ K JEHO ROZŠIŘOVÁNÍ.
     

 Těšíme se na Váš zájem a budoucí spolupráci.

 


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | vaga@swissconsulting.cz | http://www.i-tes.com


 © 2006-2024 Insion