Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Menu i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Menu

i-TES > Menu > Úvod > Novinky a aktuality

Novinky a aktuality

 

3.3.2016 PŘIPRAVUJEME WEBOVÉ STRÁNKY V ANLGICKÉM A NĚMECKÉM JAZYCE

 

 

Máte zájem oslovit zahrační klienty se svou cizojazyčnou verzí prezentace společnosti, produktů a služeb? Neváhejte a napište nám. V blízké době spustíme nové Anglické a Něměcké verze portálu. Mějte výhodu před svou konkurencí a registrujte se v programu PREMIUM, získáte tak přehled ve svém oboru v českém, anglickém a německém jazyce.


 

3.3.2016 PŘIPRAVUJEME SLOVNÍK TECHNICKÝCH POJMŮ V JAZYCE CZ / DE / EN

 

 

S partnery portálu připravujeme seznam nejčasti používaných technických pojmů v anglickém, německém a českém jazyce, který bude zdarma k dispozici partnerům portálu a za poplatek neregistrovaným firmám.


 

22.2.2016 PŘIPRAVUJEME SE VELETRHY AMPER 2016, MOKRÁ 2016 A BAUMA 2016

 

 

S partnery portálu se připravujeme navštívit jedny z největších aktuálních veletrhů důležitých pro Náš I Váš obor. Hledáme nové zajímávé zahraniční i tuzemské společnosti, které se rádi budou podílet v rozvíjení portálu po jeho odobrné stránce.

Domluvte si s námi schůzku. Budeme se těšit. Tel.: +420 777 748 228


 

27.1.2016 NOVÉ A DETAJLNĚJŠÍ EKONOMICKÉ ANALÝZY A PŘÍPADOVÉ STUDIE TUZEMSKÝCH SPOLEČNOSTÍ

 

 

Díky novému softwaru a navázání spolupráce se společností Bisnode Česká republika, a.s., můžeme online analyzovat, oslovit, prověřit společnosti v tuzemsku. V rámci poskytování této služby a v případě tvorby ekonomických a finančních analýz jsme schopni ve velmi krátké době dodat buď základní nebo podrobnou analýzu Vámi vybrané společnosti.


 

20.1.2016 NOVINKY NA PORTÁLU V ROCE 2016  

 

 

V rámci rozšiřování a zkvalitňování služeb připravujeme nový obsah i služby pro partnery a registrované společnosti na portálu i-TES. Jednou z našich hlavních novinek se stavá služba "Centrum ověřených služeb", která spočívá v propojování služeb společností ověřených námi a našimi partnery na území České republiky.


 

 


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | vaga@swissconsulting.cz | http://www.i-tes.com


 © 2006-2022 Insion