Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Díly a příslušenství dopravníků > Stěrače na dopravníky > Spodní stěrače | AB Technology, s.r.o.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Spodní stěrače

 

Prodáváme dopravní pásy na dopravníky, dopravníkové řemeny, stěrače a příslušenství. Zajišťujeme NON-STOP servis pásových dopravníků, spojování pásů, pogumování válců. Nabízíme magnetické separátory a stěrače s břity z tvrdokovu a výrobu dopravníků.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:POZOR!


Společnost ukončila svou činnost.


Nyní vystupuje pod novým obchodním názvem:

Techbelt s.r.o.

 

 

pokračovat na profil Techbelt s.r.o. >>>

Sídlo:
Právní forma:
IČ:
DIČ:
Spisová značka:
Datum vzniku:
Webová stránka:

 

 

Stěrače dopravních pásů se používají tam, kde je zapotřebí čistit dopravní pás od nalepeného přepravovaného materiálu, aby na spodní větvi dopravníku nedocházelo k postupnému odpadání nálepů a vzniku nežádoucích hromad pod spodními válečky, což je pro provoz DP nevyhovující.

 

Osazením stěračů na dopravník zajistíme přijatelnou čistotu pod dopravníkem, zamezíme znečištěním transportních válečků a tím i jejich nadměrnému opotřebení. Další výhoda spočívá v úspoře nákladů na údržbu dopravního pásu a okolních prostor, díky stěrači nedochází ke ztrátám materiálu při přepravě v místech přesypů. Naše vyráběné stěrače lze rozdělit do několika skupin: čelní stěrače umístěné na vynášecích válcích a spodní stěrače umístěné na spodní větvi za osou vynášecího válce, dále na stěrače polyuretanové a tvrdokovové s destičkami z karbidu wolframu.

 

 

Spodní stěrače

Tyto zařízení se osazují na spodní větvi dopravníku cca 100mm za osu vynášecího válce, v nabídce máme stěrače s lištou z tvrdokovu v kuse SJ 1.1, SJ 1.2, SJ 1.5 nebo segmentové SJ 1.3 a také polyuretanové SJ 1.3 PU. Tyto čistící zařízení vyrábíme standardně v šířkách od 400mm do 1200mm, větší šiřky zhotovíme po domluvě se zákazníkem na zakázku dle jeho potřeb.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I


 

 

 

 

 

 

 

 

  RNDr. Jaroslav jochman Analýza dopravních pásů, expertýzy
 

Expert portálu i-TES na danou problematiku

RNDr. Jaroslav Jochman

jochman.jaroslav@vvvmost.cz

+420 777 748 205

 

 

 

 Stěrače pásů HOSCH

 

Kompletní služby v oblasti pásové dopravy, servis, výzkum a vývoj, prodej dopravních pásů, příslušenství pro dopravníky, nářadí, výroba dopravníků a jejich dílů. Poradenství a školení techniků.
  více o firmě >>>
 

 

 


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion