Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Díly a příslušenství dopravníků > Stěrače na dopravníky > Čelní stěrače | AB Technology, s.r.o.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Čelní stěrače

 

Prodáváme dopravní pásy na dopravníky, dopravníkové řemeny, stěrače a příslušenství. Zajišťujeme NON-STOP servis pásových dopravníků, spojování pásů, pogumování válců. Nabízíme magnetické separátory a stěrače s břity z tvrdokovu a výrobu dopravníků.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:POZOR!


Společnost ukončila svou činnost.


Nyní vystupuje pod novým obchodním názvem:

Techbelt s.r.o.

 

 

pokračovat na profil Techbelt s.r.o. >>>

Sídlo:
Právní forma:
IČ:
DIČ:
Spisová značka:
Datum vzniku:
Webová stránka:

 

 


 

 

 

 

 

  

 

Čelní stěrače

Tyto zařízení se osazují na čelo hnacího válce, v nabídce máme stěrače se segmenty z polyuretanu CJ PU a se segmenty z polyuretanu zakončené břitem z tvrdokovu CJ 1.1. Nabízíme také provedení vhodné do potravinářství CJ PU FDA. Tyto čistící zařízení vyrábíme standardně v šířkách od 400mm do 1200mm, větší šířky zhotovíme po domluvě se zákazníkem na zakázku dle jeho potřeb. Nabízíme také provedení do povrchových dolů š. 1600,1800,2000mm.

 

Čelní stěrač s břity z karbidu wolframu CJ 1.1

CJ 11Čelní stěrač typ CJ 1.1, vyniká svou jednoduchou konstrukcí, která zaručuje výbornou kvalitu stírání po celou dobu životnosti stíracího segmentu z polyuretanu zakončeného plátkem z tvrdokovu (karbidu wolframu). Umisťuje se na čelo vynášecího válce cca 15–20 °C pod osu dopravníku. Je vhodný zejména do násypek menších rozměrů kde je zapotřebí setřený materiál směrovat do násypky dopravníku. Veškerý přítlak tvrdokovu vůči pásu zabezpečuje tělo segmentu vyrobené z pružného polyuretanu. Setřený materiál tak nepřichází do styku s žádnými .mechanicky pohyblivými díly stěrače. Je vhodný pro reverzní pásy a do těžkých provozů s vysoce abrazivním materiálem. Není vhodný pro teplotně odolné pásy.

 

 

 

 

Čelní stěrač z polyuretanu CJ PU

CJ PUwebČelní stěrač typ CJ PU, vyniká svou jednoduchou konstrukcí, která zaručuje výbornou kvalitu stírání po celou dobu životnosti stíracího segmentu z polyuretanu. Umisťuje se na čelo vynášecího válce cca 15–20 °C pod osu dopravníku. Je vhodný zejména do násypek menších rozměrů kde je zapotřebí setřený materiál směrovat do násypky dopravníku. Přítlak vůči pásu zabezpečuje tělo segmentu vyrobené z otěruvzdorného polyuretanu, dále také napínací elementy, ve kterých je stěrač připevněn k dopravníku. Setřený materiál tak nepřichází do styku s žádnými mechanicky pohyblivými díly stěrače. Je vhodný pro reverzní pásy a do lehkých provozů s mírně abrazivním materiálem. Není vhodný pro materiál nad100 °C.

 

 

 

 

Čelní stěrač z polyuretanu určený pro potravinářští CJ PU FDA

CJ PU FDAČelní stěrač typ CJ PU FDA vyniká svou jednoduchou konstrukcí, která zaručuje výbornou kvalitu stírání po celou dobu životnosti stíracího segmentu z polyuretanu. Umis_uje se na čelo vynášecího válce cca15–20 °C pod osu dopravníku. Je vhodný zejména do násypek menších rozměrů kde je zapotřebí setřený materiál směrovat do násypky dopravníku. Veškerý přítlak vůči pásu zabezpečuje tělo segmentu vyrobené z otěruvzdorného pružného polyuretanu. Setřený materiál tak nepřichází do styku se žádnými mechanicky pohyblivými díly stěrače. Vhodný pro reverzní dopravníky a je určen do potravinářství zejména na PVC pásy. Vyrábí se i v provedení z nerezi. Není vhodný pro přepravovaný materiál s teplotou nad100 °C.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabízíme komplexní služby v oblasti projekce, výroby a údržby pásových dopravníků a dodávky zařízení na třídění kameniva, štěrků a písků, expertizy týkající se problematiky dopravních pásů a příslušenství dopravníků.
<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>

Výrobky a služby v dané kategorii:


 

 

Slovenský dodavatel pásů pro pásové dopravníky je i první gumárenskou firmou a prvním výrobcem pneumatik v CSR.
<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>

Výrobky a služby v dané kategorii:


 

 

 

Dodáváme výrobky ACHENBACH – kryty dopravníků, vlnité a obloukové plechy. Dále dodáváme VAN DER GRAAF - elektrobubny pro dopravníky, plechy, trapézy, střešní plechy, tašky, přístřešky, sklady, garáže, zahradní domky, okapy, garážová vrata.

<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>

Výrobky a služby v dané kategorii:


 

 

 

RNDr. Jaroslav jochman Analýza dopravních pásů, expertýzy

 

Expert portálu i-TES na danou problematiku

RNDr. Jaroslav Jochman

jochman.jaroslav@vvvmost.cz

+420 777 748 205

 

 

 


Zdroj dat
http://www.abtechnology.cz/index.php/produkty/sterace-dopravnich-pasu/


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion