Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Díly a příslušenství dopravníků > Ostatní díly a příslušenství pro dopravníky > Vzduchová děla BIG BLASTER XHV-H | ME Systems s.r.o.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Vzduchová děla BIG BLASTER XHV-H

Prodáváme dopravní pásy na dopravníky, dopravníkové řemeny, stěrače a příslušenství. Zajišťujeme NON-STOP servis pásových dopravníků, spojování pásů, pogumování válců. Nabízíme magnetické separátory a stěrače s břity z tvrdokovu a výrobu dopravníků. 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

 

Maximální výkonnost, nízké požadavky na údržbu

BIG BLASTER – je první název vzduchových děl již od sedmdesátých let. Pro zlepšení toku materiálu z velkých zásobníků a systémů pracujících v nepřetržitém procesu nabízí vzduchové dělo BIG BLASTER XHV-A maximální výkonnost, nízké požadavky na údržbu a „2 miliony výstřelů “.

Pro aplikace při teplotách nad 93°C je vzduchové dělo BIG BLASTER XHV-H tou nejlepší odpovědí. Poskytuje nejvyšší výkonnost při nízkých požadavcích na údržbu a záruku „neomezeného počtu odpalů“. Dodává se ve třech velikostech ventilů a deseti velikostech tlakových nádob.

Vzduchová děla BIG BLASTER XHV-H

Charakteristika

Nejvyšší výkonnost

Vzduchová děla XHV-H nabízejí vysokou výstupní energií rychlejším plněním a vyprazdňováním, zlepšeným těsněním omezující ztráty vzduchu a odnímatelnou částí s pístovým mechanizmem pro usnadnění servisu.

Konstrukce určená pro náročné aplikace

Ventil XHV-H je konstruován pro předehřívací věže cementářských pecí, chladičů slínku a pro jiné náročné případy použití.

Dělo je konstruováno pro delší životnost

Konstrukce bez elastomerů, těsnění kovu na kov a píst z litého hliníku s krátkým zdvihem umožňují dlouhou životnost při nízkých nárocích na údržbu.

Zaručený výkon

Ventil XHV-H zaručuje 200.000 výstřelů. Opotřebovaný píst nebo vratnou pružinu vyměňuje Martin Engineering bezplatně.

Jednoduchá montáž

Není zapotřebí trubek odolných vysokým teplotám a zvláštních upevňovacích desek. Technická řešení a montáž na klíč poskytuje servis fy Martin.


Zdroj dat
http://mesystems.cz/produkty/zlepseni-pruchodnosti-materialu/big-blaster-vzduchova-dela-pro-vysoke-teploty/


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion