Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Díly a příslušenství dopravníků > Kryty dopravníků > Kryty dopravníků ACHENBACH | ACHENBACH-CZ, s.r.o.

Výrobky a služby kategorie


Kontakt

Kontakt:Ing. Michal Salamánek
Mob.:+420 777 336 945
Tel.:+420 567 234 240
E-Mail:info@achenbach.cz


 

 

VVV MOST spol. s r.o. i-tes doporučuje

Společnost je zaregistrována na portálu i-TES

 

Výrobky a služby kategorie Kryty dopravníků ACHENBACH

 

 

 

 

 

Dodáváme výrobky ACHENBACH – kryty dopravníků, vlnité a obloukové plechy. Dále dodáváme VAN DER GRAAF – elektrobubny pro dopravníky, plechy, trapézy, střešní plechy, tašky, přístřešky, sklady, garáže, zahradní domky, okapy, garážová vrata.

 

Přejít na produkty a služby >>>

  Obchodní jméno:
ACHENBACH-CZ, s.r.o.
Sídlo společnosti:
Třešť, Fialková 23/553, okres Jihlava, ČR
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
IČ: 26232561
DIČ: CZ26232561
Spisová značka: C 38564 vedená u Krajského soudu v Brně
Datum vzniku: 12. prosince 2000
Základní kapitál: 105.000 Kč
Webová stránka: www.achenbach.cz
Facebook: neexistuje

 

 

 

Kryty dopravníků Achenbach

 
     

 

 

 

 

 

Obloukové dopravníkové kryty “ACHENBACH”

  • ideální pro zakrytí dopravníků a mostů v náročných provozech
  • 100 % ochrana suroviny a pásových dopravníků
  • proti nepříznivým klimatickým vlivům
  • výrazné omezení prašnosti provozu
  • jednoduchá montáž - žádná údržba
  • snadný přístup k dopravníkům při kontrole a údržbě
  • velmi dlouhá životnost - příznivá cena
   

 

Standardní kryty

Zakrytování standardních pásových dopravníků a dopravních mostů dle našich návodů a doporučení je bezproblémové . Jednoduché uchycení k ocelové konstrukci dopravníku pomocí několika typů uchycovacích systémů zajišťuje jejich stabilitu a snadnou demontáž. Speciální varianty řešení provedení krytů splňují všechny provozní požadavky zákazníků.

   

 

Inspekční kryty

Systém krytování ACHENBACH nabízí mnoho typů inspekčních - kontrolních krytů, které slouží k usnadnění kontroly zakrytých prostorů pásových dopravníků, jsou spolehlivé, se snadnou obsluhou a bezpečné při používán. Kryty posuvné, odklopné, otevírací, segmentové, s nahlížecími otvory. Na dopravnících je možné tyto  různé inspekční kryty kombinovat s kryty standardními- obloukovými. Vyberte si ten, který bude nejvíce vyhovovat specifickým požadavkům provozu a zákazníka. Více o inspekčních krytech ACHENBACH v samostatné příloze, která je ke stažení níže. Rádi Vám poradíme, které inspekční kryty jsou vhodné do daných podmínek.

   

PLASTOVÉ kryty - ORGANIT

Desetiletí práce s kovovými kryty a rozvíjející se potřeby průmyslu vedly k rozšíření nabídky krytů i o plastovou alternativu “ORGANIT”. Kryty ze speciálního tvrzeného PVC “ORGANIT” s profilem stěny 70/18mm a užitnou délkou 1050 mm v provedení “Natur-transparent “ nacházejí uplatnění v potravinářském a cukrovarnickém průmyslu, při zpracování vápna a soli.

   

 

SPECIÁLNÍ KRYTY

Předností výrobce krytů ACHENBACH je snaha přizpůsobit se různorodým požadavkům zákazníků. JUMBO kryty představují variantu, která otevírá nové možnosti řešit zakrytování dopravníků ve výškách tak, aby obsluha mohla kontrolovat činnost systémů dopravy uvnitř JUMBO tunelů bez omezení. Projektantům odpadá práce s návrhy nosných konstrukcí a opláštění, investoři ocení lehký, elegantní, vysoce funkční systém a cenově výhodný systém uzavření dopravních cest do JUMBO tunelů. Systém JUMBO krytů je možné vybudovat jako dvouplášťový, s vnitřním zateplením. Systém krytování ACHENBACH umožňuje maximální přizpůsobení požadavkům provozů. Kromě standardních krytů, nabízíme mnoho dalších krytů dle přání a výkresů zákazníků. Např. kryty košíkové, kryty segmentové, kryty krátkoobloukové. Bližší informace lze stáhnout níže - Ke stažení / Download.

 

 

 

 

 

ACHENBACH-CZ, s.r.o.

Firma ACHENBACH Metalltechnik GmbH Wilnsdorf, jejíž výrobky firma ACHENBACH-CZ, s.r.o. jako výhradní velkoobchodní zástupce nabízí , patří již řadu let mezi vyhledávané dodavatele ocelových, nerezových, hliníkových i plastových vlnitých profilů špičkové kvality. Věhlasu dosáhla v posledních letech díky výrobě prvotřídních obloukových krytů z vlnitých plechů , které jsou určeny pro zakrytování technologické pásové dopravy a dalších transportních a technologických tras, vystavených klimatickým vlivům. Vynikajícím stavebním prvkem jsou obloukové střešní plechy z vlnitých profilů a vlnité plechy pro opláštění staveb a střechy. Variabilní stavebnicové montované garáže , sklady a přístřešky z různě povrchově upravených kovových profilových plechů patří ve Spolkové republice Německo i v České republice pro svou jednoduchou stavbu, kvalitu, vynikající design a solidní cenu k nejžádanějším na trhu.

 

Trh v České republice si z bohaté nabídky produktů firmy ACHENBACH získaly díky několikaleté velmi dobré spolupráci s předními tuzemskými výrobci technologií pro pásovou dopravu obloukové kryty dopravníků a dopravních mostů “ACHENBACH”, které jsou uznávány pro svou kvalitu a variabilitu řešení. Společnost ACHENBACH-CZ, s. r. o. umožňuje všem zákazníkům v tuzemsku a dalších zemích střední a východní Evropy získat přístup k bohatým zkušenostem, kvalitním výrobkům a službám za rovnocenných podmínek a využít jich k tomu, aby jejich investiční záměry a potřeby byly co nejlépe naplněny. 

 

 

  více o společnosti >>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RNDr. Jaroslav Jochman

 

"Analýzy, školení, expertýzy a odborné poradenství v oblasti pásové dopravy"

+420 777 748 205

info@i-tes.com

 

Zakladatel a generální ředitel VVV MOST spol. s r.o. Mimo hlavní činnosti podniku, který v roce 1990 založil (výroba, servis, odborné expertiz dopravních pásů, vč. výzkumu a vývoje), je lektorem podnikatelů a manažerů.

QR kód - kontakt

 

 

Ing. Petr Zelenka

 

"Komponenty dopravníků: Přeprava sypkého a kusového materiálu"

+420 777 748 207

info@i-tes.com

 

Absolventem strojní fakulty ČVUT. Déle než 20 let se zabývá problematikou pásové dopravy sypkých látek a především příslušenství pro pásové dopravníky. Navrhuje vhodné komponenty pro různé provozní podmínky, např. s ohledem na nízkou hlučnost, spotřebu elektrické energie, životnost a nároky na údržbu zařízení.

 

QR kód - kontakt

 

Ing. Michal Salamánek

 

"Prodej elektropohů VAN DER GRAAF"

+420 567 234 240

m.salamanek@gmail.com

 

Ing. Michal Salamánek je jednatel společnosti ACHENBACH-CZ, má více než 15leté zkušenosti při řešení různých požadavků na kvalitní, bezpečné a ekonomické zakrytí pásových dopravníků, dopravníkových mostů a dopravních cest systémy obloukových krytů, atd.

QR kód - kontakt

 

 

 

 

 

 

Zajímají Vás širší informace o společnostech ve Vašem oboru?

Pomůžeme Vám analyzovat Vaše odvětví trhu a dodáme Vám více informací o firmách v oboru.

 Zaregistrujte se do programu STANDART nebo PREMIUM

Registrovat společnost můžete telefonicky na čísle +420 777 748 228 nebo na E-mailu: info@i-tes.com.


Objednejte si základní nebo pokročilou ekonomickou analýzu společnosti

Napište nám na email info@i-tes.com jméno Vámi vybrané společnosti. Další informace Vám rádi zašleme.


Hledáme EXPERTY pro jednotlivé kategorie katalogu.

Máte mnohaleté zkušenosti v oblasti zaměření portálu? Pošlete nám základní údaje o své osobě a své zkušnosti na E-mail: info@i-tes.com

 


Zdroj dat
http://www.achenbach.cz/achenbach_kryty_dopravniku


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | vaga@swissconsulting.cz | http://www.i-tes.com


 © 2006-2024 Insion