Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Vážící, měřící a dávkovací systémy i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Vážící, měřící a dávkovací systémy

i-TES > Vážící, měřící a dávkovací systémy > Plnící, vyprazdňovací a dávkovací stanice

Aktuálně zobrazena nabídka

Výrobky a služby společnosti v kategorii: 2
Firmy a Organizace: 1
Neuveřejněné Výrobky a služby: 0
Neuveřejněné Firmy a Organizace: 0

Plnící stanice je určena pro plnění sypkých materiálů do velkoobjemových vaků BIG BAG. Standardně se vyrábí ve dvojím provedení – pro BIG BAG o celkové váze 1000 kg nebo 1500 kg. Vzhledem ke skutečnosti, že objem dávkovaného materiálu a velikosti BIG BAGU se pohybují a používají ve velké řadě variant, je vždy nutné předem znát konkrétní místní situaci pro výběr správné konfigurace plničky. Plnící stanice BIG BAG se dodávají v celé řadě provedení od nejjednodušších až po automatické provedení. Základní provedení plnící stanice velkoobjemových vaků (BIG BAG) je můstková a skládá se z tenzometrického můstku o rozměru např. 1500 x 2000 mm, na který je instalována nástavbová konstrukce na upevnění BIG BAG. Upevnění úchytu (ucha) BIG BAG a plnícího rukávce probíhá ručně, stejně tak i jejich odepnutí. Na vstupu do plnícího hrdla je zpravidla umístěna dávkovací klapka zvolená dle druhu a charakteru plněného materiálu. Plnicí hrdlo je doplněno o aspirační nástavec pro odvod vzduchu při plnění příp. pro odsátí tvarovacího vzduchu. Váha je osazena vlastní vyhodnocovací jednotkou.

Vyprazdňovací (debigbagovací) stanice slouží k plynulému vyprázdnění materiálu do dopravní cesty. Vyprazdňovací stanice jsou vyráběny v celé řadě konfigurací. Většinou se skládají z několika základních částí. Upínací kříž nebo háky, vypouštěcí dno, mezi-zásobník na vypouštěný materiál s napojením na dopravní cestu (dopravníky, svody, pneu-doprava atd.). Umístění big bagu na stanici probíhá několika způsoby. Pomocí VZV, vlastní kladky nebo jeřábu. Stanice se vyrábějí buď pevné nebo s automatickým zvedáním které zajistí postupně při odtoku materiálu napnutí vaku a tím pádem i bezobslužnému a prakticky úplnému vyprázdnění materiálu z vaku.


Klíčová slova

plnící stanice, vyprazdňovací stanice, dávkovací stanic, debigbagovací stanice, bigbag stanice


 

Dostali jsme se ve všech kategoriích na první strany internetových vyhledavačů.

 

Hledáme pro jednotlivé kategorie nové partnery a experty z oboru.

 

Bližší informace info@i-tes.com nebo +420 777 748 205.

 

 

Pavel Hurta

 

Expert portálu i-TES

(Czech Republic)

 

"Průmyslové vážící a dávkovací systémy"

 

 

+420 603 861 978

hurta@calibracz.cz

QR kód - kontakt

Pavel Hurta je zakladatelem a jednatelem ve společnosti Calibra CZ, s.r.o.

V oblasti průmyslového vážení pracuje více jak 16 let se specializací na dávkovací váhy, pytlovací váhy a systémy. 

 

 

RNDr. Jaroslav Jochman

 

Expert portálu i-TES (Czech Republic)

 

"Analýzy, školení, odborné poradenství, expertízy, případové studie"

+420 777 748 205

info@i-tes.cz

QR kód - kontakt

Zakladatel a generální ředitel VVV MOST spol. s r.o. Mimo hlavní činnosti podniku, který v roce 1990 založil (výroba, servis, odborné expertiz dopravních pásů, vč. výzkumu a vývoje), je lektorem podnikatelů a manažerů.

 

Ing. Petr Zelenka

 

Expert portálu i-TES (Czech Republic)

 

"Přeprava sypkého a kusového materiálu - obchodní činnost"

+420 777 748 207

info@i-tes.cz

QR kód - kontakt

Absolventem strojní fakulty ČVUT. Déle než 20 let se zabývá problematikou pásové dopravy sypkých látek a především příslušenství pro pásové dopravníky. Navrhuje vhodné komponenty pro různé provozní podmínky, např. s ohledem na nízkou hlučnost, spotřebu elektrické energie, životnost a nároky na údržbu zařízení.

 

 

 


 

 

Zabývá se tenzometrickými snímači, příslušenstvím a elektronikou, která umožňuje navažování/odvažování, dávkování jedné i více komponentů, přesné měření hmotnosti nebo měření působící síly.

 

Dodává váhy obchodní, zdravotnické, veterinární, můstkové, plošinové, paletové, automobilové a jateční. Dále dodává váhy pytlovací, dávkovací, kontinuální, pásové a aplikace snímačů zatížení pro sklady a výrobní procesy včetně SW.

 

VVV MOST spol. s r o. pásová doprava 

Nabízí komplexní služby v oblasti projekce, výroby a údržby pásových dopravníků a dodávky zařízení na třídění kameniva, štěrků a písků, expertizy týkající se problematiky dopravních pásů a příslušenství dopravníků.

 2 Plnící, vyprazdňovací a dávkovací stanice

řadit dle: vzestupně 

i-TES VÁM DOPORUČUJE FIRMY:

Calibra CZ, s.r.o.

Zelený pruh 1091/111, 140 00 Praha 4
Česká republika > Hlavní město Praha


Reklamai-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | vaga@swissconsulting.cz | http://www.i-tes.com


 © 2006-2024 Insion