Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Těžba a příprava surovin, materiálů a polotovarů i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Těžba a příprava surovin, materiálů a polotovarů

Aktuálně zobrazena nabídka

Výrobky a služby společnosti v kategorii: 0
Firmy a Organizace: 0
Neuveřejněné Výrobky a služby: 0
Neuveřejněné Firmy a Organizace: 0

Štěrkopísek: je hrubší než kopaný písek a má také dobrou soudržnost a pevnost po vyschnutí. Používá se jako přísada do betonů.

 

Písky: písek je směs různých kamínků různého původu. Jeho hustota je závislá na vlhkosti v něm obsažené a pohybuje se přibližně od 1500 kg/m3 do 1700 kg/m3.


Klíčová slova

štěrky, štěrkopísky, stavební, technické, písky, křemičitý, sklářský, písek, k výrobě skla


 

Hledáme experty a konzultanty pro tutu karegorii

Výhoda:  Kontakt na odborníka přes danou problematiku přímo do Vaší firmy. Potencionální zákazník se obrací s dotazy na Vámi určenou osobu.

 

 

Zaregistrujte svou společnost:

 

+420 777 748 205

 

 

 

 

 

 

 

 

 0 Štěrkopísky a písky

řadit dle: vzestupně 


 

Písky: písek je směs různých kamínků různého původu. Jeho hustota je závislá na vlhkosti v něm obsažené a pohybuje se přibližně od 1500 kg/m3 do 1700 kg/m3. Podle velikosti zrn se dělí do frakcí. Hlavní přínos písku je ve stavebnictví, při výrobě skla a ve slévárenství. Jeho hustota je závislá na vlhkosti v něm obsažené a pohybuje se přibližně od 1500 kg/m3 do 1700 kg/m3. Podle velikosti zrn se dělí do frakcí. Hlavní přínos písku je ve stavebnictví, při výrobě skla a ve slévárenství.

 

Základní dělení:  

  • Stavební písky
  • Technické písky

 

Stavební písky:

Kopaný písek je velmi jemný písek používaný jako přísada do malt a omítek. Je jemný a po vyschnutí má velkou tvrdost a soudržnost.

 

Štěrkopísek je hrubší než kopaný písek a má také dobrou soudržnost a pevnost po vyschnutí. Používá se jako přísada do betonů.

 

Technické písky:

Křemičitý písek neboli sklářský písek je písek, který je složen výhradně z kamínků a zrn křemene a používá se ve sklárnách k výrobě skla.

 i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | vaga@swissconsulting.cz | http://www.i-tes.com


 © 2006-2024 Insion