Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie


Nezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Separátory kovů

 

Prodáváme dopravní pásy na dopravníky, dopravníkové řemeny, stěrače a příslušenství. Zajišťujeme NON-STOP servis pásových dopravníků, spojování pásů, pogumování válců. Nabízíme magnetické separátory a stěrače s břity z tvrdokovu a výrobu dopravníků.

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:POZOR!


Společnost ukončila svou činnost.


Nyní vystupuje pod novým obchodním názvem:

Techbelt s.r.o.

 

 

pokračovat na profil Techbelt s.r.o. >>>

Sídlo:
Právní forma:
IČ:
DIČ:
Spisová značka:
Datum vzniku:
Webová stránka:

 

 

 

 

 

MAGNET NAD DOPRAVNÍK – SAMOČISTÍCÍ

Nový vylepšený typ magnetického separátoru pro umístění nad dopravní pás. Slouží k separaci zejména větších kovových magnetických nečistot z lehce prostupných směsí dopravovaných na dopravním pásu. Většinou je nad dopravní pás umísťován s vodorovným pootočením o 90° nebo nad vynášecí válec (viz. nákresy). Nachytané magnetické nečistoty jsou vynášený stranou pomocí pásu, který se otáčí okolo magnetu.

 

Při konstrukci separátoru jsme uplatnili naše dlouholeté zkušenosti s výrobou tohoto typu magnetických separátorů. Kladli jsme důraz především na vysokou účinnost separace (sílu a dosah magnetického pole), odolnost separátoru i v nejnáročnějších podmínkách a na jeho spolehlivost.

 

Tento separátor je vyroben na špičkových CNC strojích a jsou použity komponenty světových výrobců. Například ložiska SKF, pohon Nord a šneková převodovka universal – případě zájmu osazena měničem Nord. Celkově je separátor vyroben tak, aby byl odolný i v náročných podmínkách (např. vysoká prašnost). Všechna ložiska jsou důkladně zakrytována.

 

Magnet nad dopravník můžeme na přání osadit hlídáním sjíždění pásu a hlídáním otáček pásu. Dále doprodáváme cenově výhodné provedení magnetických separátorů nad dopravník MS F 1-5 EKO, tyto jsou vhodné do provozů s menším zatížení.

 

Indikátor kovů (detektor ) pro pásové dopravníky

Indikátory kovů  mají nastavitelnou  citlivost v širokých mezích a jsou  vhodné i pro indikaci slitin s menším obsahem železa a neželezné kovy. Standardní provedení je  uzpůsobeno pro montáž do pásového dopravníku pod vlastní vynášecí pás, v případě náročnější aplikace dodáváme tunelové indikátory, kterými pás prochází.

 

Indikátory kovu řady DK10  vyhodnocují přítomnost kovu v dopravovaném materiálu dynamicky. To znamená, že  indikují jen pohybující se kovové předměty, ale kovové součásti např. nosné konstrukce nemají  vliv na funkci indikátoru. Snímací cívka je  umístěna pod dopravníkem v dostatečné vzdálenosti od všech rotujících a kmitajících kovových předmětů (nin. cca0,5 m). Výhoda tohoto řešení spočívá v jednoduchosti montáže a v nižší ceně indikátoru.  Nevýhoda je v proměnné citlivosti závislé na vzdálenosti od indikační cívky. Základní citlivost indikátoru je nastavena  ekvivalentně jako matice M10 ve vrstvě materiálu100 mm.

 

Vlastní snímací cívka je zalita v rámu z vyztuženého polyesterového konglomerátu se stavitelným držákem, na přání zákazníka může být zhotoven i jiný  rozměr snímací cívky dle konkrétních požadavků.

 

Elektronika snímače s nastavovacími prvky je obvykle umístěna na tělese snímací cívky, nebo může být odděleně v samostatné  rozvaděčové skříňce (200x300x120mm) do vzdálenosti max.3 m.

 

Napájecí napětí  je standardně 230V 50Hz /5VA, nebo na přání jakékoliv jiné.

 

Pro účely řízení technologie jsou k dispozici dva přepínací kontakty se zatížitelností 230V/2A. Součástí dodávky  je resetovací tlačítko a krabice s odrušovacím filtrem, návod k montáži, obsluze a údržbě, revizní zpráva elektro, prohlášení o shodě.

 

 

 

 

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  RNDr. Jaroslav jochman Analýza dopravních pásů, expertýzy
 

Expert portálu i-TES

RNDr. Jaroslav Jochman

+420 777 748 205

 

 

 

 

 Separátory kovů

 

Kompletní služby v oblasti pásové dopravy, servis, výzkum a vývoj, prodej dopravních pásů, příslušenství pro dopravníky, nářadí, výroba dopravníků a jejich dílů. Poradenství a školení techniků.
  více o firmě >>>
 

 


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion