Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Dopravníky > Řetězové dopravníky - Redlery > Řetězové dopravníky | D A S spol. s r. o.

Nezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Řetězové dopravníky

 

 

Návrhy, výroba i montáž dopravníků a dopravních systémů pro oblast transportní a manipulační techniky.

  

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 


 

 

 

 

 

  

 

Řetězové dopravníky

Řetězový dopravník RD standart

Řetězový dopravník je určený k přepravě dřevěných palet s výrobky. Nosný element řetězového dopravníku -válečkový transportní řetěz, dle přání zákazníka může být nosný element v různém provedení (např. rovné články) Pohon řetězu je zajištěn elektropřevodovkou s krytím dle provozu. Transportní řetěz řetězového dopravníku je uložen ve tvarovém vedení, které je vyrobeno ze speciálních hmoty s vysokou odolností proti otěru a minimálními požadavky na mazání zajišťující plynulý chod. Dopravníky, které jsou sestaveny do dopravní trasy jsou na svých koncích opatřeny speciálními kladkami, které minimalizují mezery navazujících dopravníků.

Nebezpečná místa řetězového dopravníku jsou zabezpečena odmínatelnými kryty. Kotvení řetězového dopravníku: kotvami do betonové podlahy,příp.přivařením patek na ocel.podlahu Povrchová ochrana – prášková vypalovaná barva, odstín RAL dle přání zákazníka.

Součástí dodávky je návod k používání strojního zařízení,elektrodokumentace,prohlášení o shodě. K zařízení je vytvořena analýza rizik,příp. statické výpočty.Tyto dokumenty jsou uloženy u výrobce.

 

Řetězo válečkový dopravník ŘVP 7409A

Řetězo válečkový dopravník ŘVP 7409A je určen ke změně směru přepravy europalet s přepravovanými díly na souběžnou – rovnoběžnou dopravní trasu s původním směrem přepravy.

Nosnými prvky řetězo válečkového dopravníku jsou pozinkované válečky a napříč uložené transportní řetězy. Změna směru přepravy je zajištěna přizvednutím transportních řetězů za jejich současného chodu. Přízdvih transportních řetězů je převážně realizován hydraulicky nebo elektromechanicky přes excentr. Pohon válečků a řetězů je zajištěn elektropřevodovkami s krytím dle umístění v provozu.

Nebezpečná místa válečko – řetězového dopravníku jsou zabezpečeny odmínatelnými kryty. Kotvení dopravníku: kotvami do betonové podlahy, příp.přivařením patek na ocel.podlahu

Povrchová ochrana dopravníku – prášková vypalovaná barva, odstín RAL dle přání zákazníka.

 

Řetězo válečkový dopravník ŘVP 7409B

Řetězo válečkový dopravník ŘVP 7409B je určen ke změně směru přepravy europalet s přepravovanými díly kolmo k původnímu směru přepravy. Nosnými prvky válečko – páskového dopravníku jsou pozinkované válečky a napříč uložené transportní řetězy.

Změna směru přepravy je zajištěna přizvednutím transportních řetězů za jejich současného chodu. Přízdvih transportních řetězů je převážně realizován hydraulicky nebo elektromechanicky přes excentr. Pohon válečků a řetězů je zajištěn elektropřevodovkami s krytím dle umístění v provozu.

Nebezpečná místa válečko – řetězového dopravníku jsou zabezpečeny odmínatelnými kryty. Kotvení dopravníku: kotvami do betonové podlahy,příp.přivařením patek na ocel. podlahu

Povrchová ochrana dopravníku – prášková vypalovaná barva, odstín RAL dle přání zákazníka. Součástí dodávky je návod k používání strojního zařízení, elektrodokumentace, prohlášení o shodě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabízíme komplexní služby v oblasti projekce, výroby a údržby pásových dopravníků a dodávky zařízení na třídění kameniva, štěrků a písků, expertizy týkající se problematiky dopravních pásů a příslušenství dopravníků.
<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>

Výrobky a služby v dané kategorii:


 

 

Slovenský dodavatel pásů pro pásové dopravníky je i první gumárenskou firmou a prvním výrobcem pneumatik v CSR.
<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>

Výrobky a služby v dané kategorii:


 

 

 

Dodáváme výrobky ACHENBACH – kryty dopravníků, vlnité a obloukové plechy. Dále dodáváme VAN DER GRAAF - elektrobubny pro dopravníky, plechy, trapézy, střešní plechy, tašky, přístřešky, sklady, garáže, zahradní domky, okapy, garážová vrata.

<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>

Výrobky a služby v dané kategorii:


 

 

 

RNDr. Jaroslav jochman Analýza dopravních pásů, expertýzy

 

Expert portálu i-TES na danou problematiku

RNDr. Jaroslav Jochman

jochman.jaroslav@vvvmost.cz

+420 777 748 205

 

 

 


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2020 Insion