Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Díly a příslušenství dopravníků > Válečky, girlandy, držáky válečků a pražce > Válečkové pohony RollerDrive | Interroll CZ, s.r.o.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Válečkové pohony RollerDrive

 

                         

 Nabízíme válečky pro válečkové a pásové dopravníky, bubnové motory (elektrobubny, elektroválce) - pohony pásových dopravníků, hnací válečky RollerDrive a PalletDrive. Prodáváme dopravníky - moduly válečkových a pásových dopravníků, pásové oblouky.

 

Registrovat společnost >>>

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Interroll CZ, s.r.o.
Sídlo:

Břeclav, Smetanovo nábřeží 2158/12, PSČ 69002

Česká republika

Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

 

Interroll CZ, s.r.o.

Interroll CZ, s.r.o. není registrovanou společností portálu i-TES...

Válečkové pohony RollerDrive

  • block_image
     

 

Díky mnohaletým zkušenostem a celosvětovým prodejům pohonů RollerDrive v řádu několika set tisíc je společnost Interroll špičkovým výrobcem válečků s integrovaným pohonem 24 V.

Pohon RollerDrive společnosti Interroll představuje samostatnou bezkontaktní motorovou hnací jednotku 24 V DC, určenou pro mnoho různých aplikací společně s dopravníkovými technologiemi. Řízení prostřednictvím mnoha různých specializovaných rozhraní značně usnadňuje integraci do konkrétních aplikací.

Základní myšlenkou pohonů RollerDrive je decentralizace a modularizace akumulačních dopravníků s nulovým tlakem. Konvenční dopravníky jsou poháněny 400 V převodovými motory. Tyto motory pohánějí dlouhé ploché pásy, které běží 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu bez ohledu na to, kolik krabic je převáženo. Samotná zóna dopravníku se zapíná a vypíná pneumatickými nebo elektrickými ovladači.

Systém poháněný motorem RollerDrive je v zásadě decentralizovaný, tj. není vybaven centrální motorovou jednotkou. Pohony se nacházejí v každé dopravníkové zóně. To umožňuje řídicímu systému je dle potřeby a zcela nezávisle zapínat či vypínat. Dopravník se tedy pohybuje pouze tehdy, pokud je nutné nějaké zboží přepravit. Díky obvyklé kapacitě 600 až 1400 krabic za hodinu i vyšš existuje velký potenciál energetických úspor a snižování emisí hluku i opotřebení zařízení

V průměru lze použitím dopravníkového systému s pohonem RollerDrive ušetřit asi 50 % energie oproti koncepci s centralizovaným pohonem.

RollerDrive představuje prémiové řešení pro dovybavení a modernizaci starých, centrálně poháněných systémů. V mnoha případech lze dále používat i namontované gravitační válečky. Pohonem RollerDrive se nahradí jen jeden váleček v dané zóně. A díky řídicímu systému společnosti Interroll se snadnou montáží je propojení se stávající řídicí infrastrukturou velmi snadné a rychlé.

 

Zdroj dat
http://www.interroll.com/cz/interroll_group/products/rollerdrive/rollerdrive_1.php


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion