Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Dopravníky > Šnekové dopravníky > Šnekový dopravník | DELTA Engineering, s.r.o.

Nezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Šnekový dopravník

 

Výroba dopravních zařízení a kompletů. Řešení technologických procesů úpravy nerostných surovin a výroby stavebního kameniva.  

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 


 

 

 

  

 

Šnekové dopravníky
Typ. řada 30

označení – SD
provedení – žlabové, svařované

 

 

CHARAKTERISTIKA A POUŽITÍ :

Šnekový dopravník je určen k plynulému podávání práškového a zrnitého materiálu v mezích zrnitosti 0 – 30 mm, přičemž granulometrický rozsev částic je v obvyklé struktuře produktů mlecích zařízení. Vlhkost práškových materiálů nesmí přesáhnout obsah vody 1%. Materiál nesmí být lepivý. Při podílu hlinitých příměsí je povolena max.vlhkost 3%H2O. Max. teplota dopravovaného materiálu je povolena v rozmezí –30 do +150° C. Doprava se uskutečňuje ve vodorovném směru, jen v nevyhnutelných případech se připouští sklon max.10 stupňů s tím, že je nutné toto použití konzultovat s výrobcem.

 

 

ROZMĚRY A PARAMETRY ZAŘÍZENÍ :

Typová řada šnekových dopravníků zahrnuje 9 základních velikostí odvozených od průměru šnekovnice < 135 až 800 mm >, v celé škále otáček šnekové hřídele a tomu odpovídajících výkonů. Dopravní délku lze volit v rozmezí 1.000 – 30.000 mm.
Dopravníky jsou dodávány kompletně vybavené, s pohonem, držákem hlídače rotačního pohybu a se spojovacím materiálem. U výrobce je možno po technicko – obchodním projednání objednat úpravy nebo adresní provedení.

 

 

POPIS PROVEDENÍ :

Šnekový dopravník je tvořen korytem, které je na koncích uzavřeno štíty s valivými ložisky a speciálním těsněním šnekového hřídele. Koryto je opatřeno odnímatelnými kryty, čistícími a nahlížecími otvory. Šneková hřídel je uložena ve venkovních ložiskách. U větších délek dopravníku jsou použita stavitelná závěsná ložiska. Vstupní a výstupní příruby jsou dodávány buď volně a přivaří se až na stavbě nebo jsou přivařeny již v dílně. Pohon šnekového podavače je řešen několika způsoby. Standardní provedení je formou elektropřevodovky, která je spojena se šnekovou hřídelí pomoci pružné spojky. Další alternativy jsou řetězová kola nebo násuvná převodovka.

Provedení – šnekový dopravník je vyroben z oceli tř.11 a je řešen jako svařovaná konstrukce. Šnekovnice jsou lisovány po jednom závitu a jsou vyrobeny z materiálu tř.11. Na zvláštní požadavek mohou být dodány z HARDOXU či s návarem tvrdokovu.

 

 

 

Nabízíme komplexní služby v oblasti projekce, výroby a údržby pásových dopravníků a dodávky zařízení na třídění kameniva, štěrků a písků, expertizy týkající se problematiky dopravních pásů a příslušenství dopravníků.
<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>

Výrobky a služby v dané kategorii:


 

 

Výroba dopravníků, válečků, pražců, dopravních pásů, transportních systémů. Společnost dodává stroje a zařízení pro těžbu a zpracování nerostných surovin.

<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>

Výrobky a služby v dané kategorii:


 

 

RNDr. Jaroslav jochman Analýza dopravních pásů, expertýzy

 

Expert portálu i-TES pro dopravníky

RNDr. Jaroslav Jochman

jochman.jaroslav@vvvmost.cz

+420 777 748 205

 

 


Zdroj dat
http://www.deltaeng.cz/stroje-pro-mechanickou-dopravu/snekovy-dopravnik/


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | vaga@swissconsulting.cz | http://www.i-tes.com


 © 2006-2023 Insion