Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Díly a příslušenství dopravníků > Elektrovybavení dopravníků > PŘÍČENÍ JEŘÁBŮ A SYSTÉMY NA JEHO OMEZENÍ, EL. VYBAVENÍ JEŘÁBŮ | TEMEX, spol. s r.o.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie PŘÍČENÍ JEŘÁBŮ A SYSTÉMY NA JEHO OMEZENÍ, EL. VYBAVENÍ JEŘÁBŮ

            


Zabýváme se vývojem, rekonstrukcemi a projektováním průmyslových strojů, vzduchotechniky i klimatizace. Nabízíme dodávky průmyslové automatizace. Prodáváme řídicí systémy Siemens Simatic, frekvenční i napěťové měniče a spínací techniku.

 

 

Registrovat společnost >>>

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

TEMEX, spol. s r.o.
Sídlo:
Erbenova 293/19, 703 00, Ostrava-Vítkovice
Česká republika
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

 

TEMEX, spol. s r.o.

TEMEX, spol. s r.o. není registrovanou společností portálu i-TES...

Příčení jeřábů a proč se jim vlastně zaujímat? Znáte to. Chcete jet přímo k cíli a místo toho kličkujete. Chcete minimální spotřebu a místo toho neustále vrážíte peníze do oprav, úprav a odlaďování. A co takhle jít namísto ke „kováříčkovi“ přímo ke „kováři“ a věnovat příčení jeřábů patřičnou pozornost?

A výsledek? Použitím systémů na eliminaci příčení jeřábů se prodlužuje životnost kol a kolejnic, sníží se spotřeba elektrické energie a potřeba rektifikace jeřábových drah se prodlouží na minimálně dvojnásobnou dobu. 

A nejen mostové jeřáby jsou naší doménou. Jsme schopni nabídnout vám vše potřebné pro jeřáby sloupové, portálové, drapákové, kovací, licí a jiné. Také vaše rozvodná síť nás nezaskočí, neboť námi používané měniče a pohony mají širokou škálu volitelných parametrů, včetně základní možnosti výběru AC nebo DC provedení.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a zajímáte se o naše možnosti a ceny ohledně jeřábů a příčení jeřábů, uvítáme vaši nezávaznou poptávku prostřednictvím


Zdroj dat
http://www.temex.cz/katalog/produkty-a-sluzby/automatizace/97/priceni-jerabu-a-systemy-na-jeho-omezeni-el-vybaveni-jerabu.html


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2020 Insion