Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Dopravníky > Pásové dopravníky > Pásové dopravníky | DELTA Engineering, s.r.o.

Nezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Pásové dopravníky

 

Výroba dopravních zařízení a kompletů. Řešení technologických procesů úpravy nerostných surovin a výroby stavebního kameniva.  

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 


 

 

 

  

 

Pásové dopravníky
Typ. řada 32

označení – PD
provedení – ploché,korýtkové,strmé,speciální
 

 

CHARAKTERISTIKA A POUŽITÍ :

Pásové dopravníky jsou určeny v plochém provedení k dopravě kusových produktů (krabic,balíků,pytlů apod.), v korýtkovém provedení k dopravě práškových a zrnitých, sypkých a nelepivých materiálů. Dopravníky jsou vždy v adresním provedení, vyráběné podle projektu nebo technických podkladů zadavatele. Technickým řešením a kompletností dodávky odpovídají příslušným vyhláškám ČBÚ a normám ČSN 26 0003, 26 0605 a 26 0606. Nabídka zahrnuje i pásové dopravníky speciálních provedení – celokapotované pro práškové materiály, automobilové a vagonové nakladače pytlovaných produktů, strmé dopravníky s žebrovanou gurtou nebo bočním vlnovcem apod.

 

 

ROZMĚRY A PARAMETRY ZAŘÍZENÍ :

Typová řada pásových dopravníků zahrnuje 6 velikosti odvozených od šířky gurty < 400 až 1.200 mm >, v celé škále dopravních rychlostí a tomu odpovídajících výkonů. Dopravníky jsou dodávány kompletně vybavené, s pohonem, násypkou, bočním vedením, krytím, stěrači, odsávacími nástavci, kontrolními a bezpečnostními prvky. U výrobce je nutné vždy technicko – obchodní projednání technického řešení a rozsahu dodávky.

 

 

POPIS PROVEDENÍ :

Pásové dopravníky sestávají ze základních nosných konstrukcí poháněcího a vratného válce a dráhy pasu, na kterých jsou umístěna ložisková tělesa obu válců a uloženy stolice horních válečků a válečky vratné větve. Konstrukce jsou vyrobeny z válených profilů (v případě lehkého provedení z ohýbaných profilů). Podle dopravovaného materiálu a požadovaného výkonu je navržen typ dopravníku, celkové technické řešení, druh gurty, pohonu a doplňujícího zařízení. K pohonu dopravníku jsou preferovány násuvné elektropřevodovky.

Provedení nosných částí, násypek, bočních vedení, krytů a dalších komponent pásových dopravníků je z plechů, válcovaných a ohýbaných profilů obvyklých hutních jakostí třídy 11. Hnací bubny jsou pogumované, těsnění mezi násypkou a gurtou je zajištěno stavitelnými, gumovými pásy v bočním vedení. Pro běžné dopravované materiály a suroviny jsou používány lištové, dvoubřitové stěrače s pružinovým přítlakem, na vratné větvi šípové stěrače. V případě potřeby se aplikují stěrače speciálních provedení a materiálů. Napínání gurty krátkých pasů provedeno šroubem a vratným bubnem, u delších pasů smyčkou nebo dle požadavků projekčního řešení.

 

 

 

 

Nabízíme komplexní služby v oblasti projekce, výroby a údržby pásových dopravníků a dodávky zařízení na třídění kameniva, štěrků a písků, expertizy týkající se problematiky dopravních pásů a příslušenství dopravníků.
<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>

Výrobky a služby v dané kategorii:


 

 

Výroba dopravníků, válečků, pražců, dopravních pásů, transportních systémů. Společnost dodává stroje a zařízení pro těžbu a zpracování nerostných surovin.

<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>

Výrobky a služby v dané kategorii:


 

 

RNDr. Jaroslav jochman Analýza dopravních pásů, expertýzy

 

Expert portálu i-TES pro dopravníky

RNDr. Jaroslav Jochman

jochman.jaroslav@vvvmost.cz

+420 777 748 205

 

 

 

 

 

 

 


Zdroj dat
http://www.deltaeng.cz/stroje-pro-mechanickou-dopravu/pasove-dopravniky/


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2020 Insion