Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Těžba a příprava surovin, materiálů a polotovarů > Ocel a další slitiny kovu > Ocel pro práci za studena | LENTUS Trading, s.r.o.

Výrobky a služby kategorieNezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Ocel pro práci za studena

 

Jednotlivé jakosti oceli dodáváme broušené a zúhlované na čisté rozměry Vašich výrobků. Broušený polotovar odesíláme do 3 dnů. Ceny výrobků tvoří elektronický program, který zaručuje objektivitu výrobních nákladů žádaných ocelí. Dodáváme broušenou ocel, konstrukční, nástrojovou nebo rychlořeznou.


I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

Ocel pro práci za studena

 

 

19 083.3
(1.1730)

Nástrojová ocel prokalitelná do hloubky 3 – 5 mm s vysokou houževnatostí a necitlivostí na kalicí trhliny. Velmi dobře tvárná za tepla a dobře obrobitelná. Užívá se na méně namáhané kalené části nástrojů, řezné a střižné nářadí, základní desky, pouzdra, sloupky, pro zámečnické a montážní nářadí, na nástroje k obrábění dřeva. Dále je vhodná na zemědělské kovářské a zednické nářadí.

   

19 313.3
(1.2842)

Nástrojová ocel pro práci za studena ke kalení v oleji, prokalitelná asi do průměru 40 mm, se zvlášť dobrou stálostí rozměrů při tepelném zpracování. Nástroje pro stříhání a ražení, malé nože nůžek, závitové kroužky a závitové čelisti, dále hřebínkové nože, výstružníky, měřidla, formy pro zpracování plastů a pryže.

   

19436.3 (1.2080)

Nástrojová, vysokolegovaná  ledeburitická chromová ocel s výbornou odolností proti opotřebení pro práci za studena.
Používá se na nástroje pro stříhání a tváření za studena, na velmi namáhané nástroje s velkou výkonností, životností a s velkou odolností proti opotřebení při menších nárocích na houževnatost, např. na střižnice pro přesné stříhání, na tvarovací lisovadla, tažidla, razidla, dále na formy nebo díly forem s velkou životností pro tváření plastů, lisování kovových i nekovových prášku, porcelánu, keramických materiálů i skla. Nástroje pro drcení a mletí.
   

19 573.3
(1.2379)

Vysokolegovaná ledeburitická ocel s výbornou prokalitelností
a velkou odolností proti opotřebení, nejpoužívanější ocel v EU pro nástroje objemového a plošného tváření, vhodná pro nitridování – kvalitněji nahrazuje 19 436.

Používá se pro stříhání na lisech a děrování materiálů menších tloušťek, na nože pro tabulové nůžky na plech, nože na stříhání drátu, na protahovací a protlačovací trny, profilové nože a tvarově složité frézy pro menší řezné rychlosti. Dále ocel nachází uplatnění při výrobě velmi namáhaných forem a jejich částí pro tváření plastických a práškových hmot, skla, porcelánu a keramických materiálů. U nástrojů na drcení a mletí se používá na kladiva drtičů a čelisti pro jemné mletí a drcení.

   

1.2358

Chrom, molybden, vanadová ocel která se vyznačuje vysokou houževnatostí a dobrou odolností proti opotřebení.1.2358 má dobrou prokalitelnost a rozměrovou stálost po kalení a popouštění je dobře svařitelná a leštitelná. Houževnatost této jakosti je vyšší než u ostatních jakostí pro práci za studena( 1.2842 1.2379)

 Ocel lze použít pro práce za studena nebo pro výrobu forem. Stříhání a tváření materiálu malých i větších tlouštěk, hluboké tažení, ražení, válcování, výroba nožů na nůžky, komplikovanější nástroje pro práci za studena. Pro práci za tepla na velkosériové formy na plasty a nástroje pro lisováni plastů.

 

 

 

 


 

 Profil společnosti

LENTUS Trading, s.r.o.

 
  • Společnost LENTUS, spol. s r.o. vznikla roku 1993 až do roku 1998 vyráběla náhradní díly na střižné a lisovací nástroje pro odběratele ŠKODA AUTO a.s.
  • V roce 1995 začala společnost s montážními pracemi, výrobou plastových příchytek pro automobilový průmysl z větší části pro francouzský trh. Tuto činnost LENTUS ukončil v roce 1998.
  • Od roku 1998 se LENTUS, spol. s r.o. zabývá připravou broušených polotovarů, pro jejichž výrobu je používána převážně nástrojová ocel.

 

 více o společnosti >>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hledáme experta pro tuto kategorii !

 

 

 

info@i-tes.com

 

 

 

Ocel a další slitiny kovu

 
 
 
 

 

 

 

Zajímají Vás širší informace o společnostech ve Vašem oboru?

Pomůžeme Vám analyzovat Vaše odvětví trhu a dodáme Vám více informací o firmách v oboru.


 

Zaregistrujte se do programu STANDART nebo PREMIUM na portálu i-TES >>>

Registrovat společnost můžete i telefonicky na čísle +420 777 748 228 nebo na emailu info@i-tes.com.

 

Objednejte si základní nebo pokročilou ekonomickou analýzu společnosti >>>

Napište nám na email info@i-tes.com Vámi vybranou firmu. Další informace Vám rádi zašleme.

 

Zaregistrujte se a získejte pozici PARNERA nebo EXKLUZIVNÍHO PARTNERA portálu i-TES>>>

Více informací na emailu info@i-tes.com nebo telefoním čísle +420 777 748 228.

 

 


Zdroj dat
http://www.lentus-ocel.cz/ocel-pro-praci-za-studena-1-1-1.htm


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion