Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Informace o firmách > KLEMENT a.s. (NEREGISTROVANÁ) | KLEMENT a.s.

Nezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie KLEMENT a.s. (NEREGISTROVANÁ)

 

Nabízíme obráběcí a zámečnické práce. Obráběcí haly jsou vybaveny zařízením na obrábění různorodých polotovarů od hutnických výrobků po svařence, odlitky a výkovky. Zajišťujeme opravy válečků pro pásovou dopravu, návrhy pro použití materiálů, způsobu obrábění a tepelné a povrchové ochrany výrobků. 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Profil společnosti

 

KLEMENT a.s. je profesionální a stabilní společnost, která od roku 1990 působí jako generální dodavatel ve všech oborech stavebnictví a strojírenství na českém i zahraničním trhu.

KLEMENT a.s. zajišťuje komplexní řešení dodávek stavebních děl, technologií a technologických celků včetně vysoce specializovaných a náročných technologických činností.

Podstata úspěchů společnosti KLEMENT a.s. spočívá v poskytování komplexních řešení pro zákazníky a vysoké technicko-technologické úrovni a využívání nadstandardních a moderních metod. Při realizaci každého díla je kladen důraz na kvalitu, dodržování termínů a možnost individuálního financování zakázek včetně posytování prodloužených záruk.  

Konkurenční výhodou společnosti je schopnost celistvého řešení každého projektu - od projektové přípravy a spolupráci s financováním až po vlastní realizaci. Provedení díla ve stanovených termínech a v odpovídající kvalitě je pro KLEMENT a.s. samozřejmostí.  

Společnost KLEMENT a.s. je prostorově flexibilní a disponuje dobrým technickým zázemím. Struktura zaměstnanců pokrývající  celé území České republiky umožňuje kvalitně realizovat svá díla v jakékoliv zeměpisné lokalitě v ČR. 

Důkazem schopnosti společnosti KLEMENT a.s. realizovat i ty nejnáročnější stavby,  je účast KLEMENT a.s. v ambiciózních projektech v energetickém průmyslu jako je např. „Obnova uhelných zdrojů skupiny ČEZ“, kde KLEMENT a.s. působí jako dodavatel technologických celků a stavebních prací při rekonstrukci zastaralých hnědouhelných elektráren v ČR.

 

 

 

  

 

 Zajímají Vás širší informace o společnosti?

 

Zaregistrujte se do programu PREMIUM >>>

Registrovat společnost telefonicky na čísle +420 777 748 228

 

Objednejte si analýzu společnosti >>>

Pište nám na email info@i-tes.com nebo volejte na číslo +420 777 748 205

 

Zažádejte si o další informace o společnosti ZDARMA >>>

Registrované společnosti mohou získat širší informace o společnosti na emailu info@i-tes.com.

 

 

 

Nabízíme komplexní služby v oblasti projekce, výroby a údržby pásových dopravníků a dodávky zařízení na třídění kameniva, štěrků a písků, expertizy týkající se problematiky dopravních pásů a příslušenství dopravníků.
<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>


 

 

Slovenský dodavatel pásů pro pásové dopravníky je i první gumárenskou firmou a prvním výrobcem pneumatik v CSR.
<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>


 

 

Vyrábí dopravníky, válečky, pražce, dopravní pásy, transportní systémy. Dodává stroje a zařízení pro těžbu a zpracování nerostných surovin.

<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>


 

Vyrábí drátěná, polyuretanová, gumová síta, svařované sítě, žebérkové pletivo, drátěné dopravní pásy, sítě proti hmyzu a chovatelská pletiva.

<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>


 

 

Dodáváme výrobky ACHENBACH – kryty dopravníků, vlnité a obloukové plechy. Dále dodáváme VAN DER GRAAF – elektrobubny pro dopravníky, plechy, trapézy, střešní plechy, tašky, přístřešky, sklady, garáže, atd...

<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>


 

 

 

Již od roku 1962 vyrábíme dopravní válečky, pražce a poháněcí bubny pro pásové dopravníky a válečkové tratě.

<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>

 

 


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion