Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Vážící, měřící a dávkovací systémy > Jeřábové a závěsné váhy > Jeřábové váhy - OCS, CAS-J1, DYNAFOR LLX a TAMTRON ECS | TEDOX s.r.o.

Nezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Jeřábové váhy - OCS, CAS-J1, DYNAFOR LLX a TAMTRON ECS

 


 

Nabízíme ucelený soubor produktů pokrývající většinu potřeb našich zákazníků v oblasti vázací a manipulační techniky. Jako doprovodný program poskytujeme pestrou škálu služeb: revizní prohlídky a opravy vázacích a manipulačních prostředků, poradenství v oblasti manipulací, předvedení a odzkoušení výrobků ve Vašem provozu a mnoho dalších.

  

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

Reklama zaregistrované firmy v oboru:

 

 

 

Jeřábové a závěsné váhy


DIGITÁLNÍ jeřábové váhy jsou určeny pro vážení materiálů, surovin a různých předmětů, které jsou zavěšeny na jeřábu nebo jiném závěsném zařízení. Podle použití lze jeřábové váhy rozdělit do dvou skupin: TECHNOLOGICKÉ a OBCHODNÍ jeřábové váhy.

 

 

TECHNOLOGICKÉ jeřábové váhy lze používat pouze pro kontrolní vážení jako provozní měřidla a nelze je používat k vážení souvisejícím s platebním stykem. Tyto váhy jsou kalibrovány akreditovanou laboratoří s vystavením kalibračního protokolu, který je vyžadován především ve firmách, kde je zaveden systém řízení jakosti ISO.

 

OBCHODNÍ jeřábové váhy neboli váhy s možností ověření pro obchodní styk jsou certifikovány dle zákona o metrologii a podléhají pravidlenému ověření (cejchování) v periodě 24 měsíců. Váhy je možné používat v přímém platebním styku a stanovovat cenu na základě naměřeného hmotnostního údaje.

 

 

  • Jeřábové váhy OCS jsou technologické váhy za příznivou cenu, vybavené mnoha funkcemi. Nabízíme je ve 3 provedeních: OCS-01, OCS-01-M a OCS-A.
  • Jeřábové váhy CAS-J1 jsou určeny pro vážení v obchodním styku (do 10 t) nebo pro technologické účely (do 50 t). Kromě standardních funkcí je možné váhy vybavit dalším příslušenstvím např.: bezdrátový přenos dat, paměťový modul pro sčítání navážek, ochranný štít proti vysokým teplotám a další.
  • Technologické jeřábové váhy - dynamometry DYNAFOR LLX2 (0,5t - 10t) a DYNAFOR LLXh (15t - 250t) lze použít jak k vážení břemen zavěšených na jeřábu, tak také k měření tahové síly.
  • Kvalitní značkové digitální jeřábové váhy pro technologické (Tamtron ECS) i obchodní vážení (Tamtron ECS+) do hmotnosti 10 t.

 

 Profil společnosti

TEDOX s.r.o.

 

Firma Tedox s.r.o. patří k předním dodavatelům vázacích a manipulačních prostředků v České republice.

Prodejní sortiment naší firmy se neustále rozvíjí v souladu s novými požadavky a trendy a to již od samého vzniku firmy Tedox s.r.o. v roce 1996.V současnosti tak nabízíme ucelený soubor produktů pokrývající většinu potřeb našich zákazníků v oblasti vázací a manipulační techniky.

Další oblastí, ve které působíme,  jsou ochranné prostředky pro svářeče. Dodáváme samostmívací svařovací masky Speedglas, které se  řadí ke světové špičce mezi svařovacími maskami a motorové filtrační jednotky Adflo, vynikající vysokým výkonem a praktickým designem. K vybavení svařoven pak dodáváme odsávací a filtrační zařízení KEMPER a kompletní program  svařovacích boxů a zástěn.

Vysoký důraz klademe na bezpečnost a kvalitu našich produktů. Všechny výrobky dodáváme pouze s kompletní průvodní dokumentací: atest, evidenční karta a návod k použití.

Jako doprovodný program poskytujeme pestrou škálu služeb: revizní prohlídky a opravy vázacích a manipulačních prostředků, poradenství v oblasti manipulací, předvedení a odzkoušení výrobků ve vašem provozu a mnoho dalších. Ve vztahu k zákazníkům klademe hlavní důraz na osobní jednání. Díky našim obchodním zástupcům jsme schopni za vámi přijet kamkoli v České i Slovenské republice.

 

 více o společnosti >>>

 

 Reklama

 

Reklama

 

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ing. Petr Zelenka

 

Expert portálu i-TES (Czech Republic)

 

"Přeprava sypkého materiálu - Obchodní činnost"

+420 777 748 207

info@i-tes.cz

 

 

RNDr. Jaroslav Jochman

   

Expert portálu i-TES (Czech Republic)

 

"Expertýzy a studie: pásová doprava"

 

+420 777 748 205

info@i-tes.cz

 

 

 

neregistrovaná společnost

Zveřejní se po zaregistrování společnosti

na portálu i-TES.

 
 
 

 

neregistrovaná společnost

Zveřejní se po zaregistrování společnosti

na portálu i-TES.

 

 

 

 

 

 

Zajímají Vás širší informace o společnostech ve Vašem oboru?

Pomůžeme Vám analyzovat Vaše odvětví trhu a dodáme Vám více informací o firmách v oboru.


 

Zaregistrujte se do programu STANDART nebo PREMIUM na portálu i-TES >>>

Registrovat společnost můžete i telefonicky na čísle +420 777 748 228 nebo na emailu info@i-tes.com.

 

Objednejte si základní nebo pokročilou ekonomickou analýzu společnosti >>>

Napište nám na email info@i-tes.com Vámi vybranou firmu. Další informace Vám rádi zašleme.

 

Zaregistrujte se a získejte pozici PARNERA nebo EXKLUZIVNÍHO PARTNERA portálu i-TES>>>

Více informací na emailu info@i-tes.com nebo telefoním čísle +420 777 748 228.

 

 

 


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | vaga@swissconsulting.cz | http://www.i-tes.com


 © 2006-2021 Insion