Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Informace o firmách > INCO engineering, s.r.o. (NEREGISTROVANÁ) | INCO engineering, s.r.o.

Nezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie INCO engineering, s.r.o. (NEREGISTROVANÁ)

 

 

Projektování, montáže, výroba a dodávka těžních strojů a zařízení pro vertikální dopravu v hlubinných dolech. Nabízíme těžní stroje s třecím kotoučem, systémy důlní signalizace, komunikační systémy z dopravních nádob, klece, vyrovnávače tahů lan, automatické plnící a výsypné stanice skipů.

 

 

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Profil společnosti

  Společnost INCO engineering s.r.o. existuje od roku 1994, kdy byla založena jako pokračovatel více než stodvacetileté tradice těžních strojů a zařízení pro doly vyráběných firmou ČKD v Praze. Ta v té době vyřadila ze svého rozsáhlého výrobního programu tento obor v rámci restrukturalizace. Do nově založené společnosti přešli projektanti, konstruktéři, pracovníci obchodních složek, odborníci na technologii výroby, specialisté na uvádění do provozu i pracovníci servisu. Rovněž byl odkoupen archiv výkresové dokumentace. Hluboko sahající tradici lze doložit následujícími údaji: první těžní stroj s parním pohonem byl vyroben roku 1877, v roce 1896 byl firmou uveden do provozu první těžní stroj s elektrickým pohonem a v roce 1908 byl předán zákazníkovi první těžní stroj s třecím kotoučem ve věžové strojovně. Celkem bylo od té doby vyrobeno a do mnoha států světa dodáno téměř 700 těžních strojů a nepřeberné množství dalších výrobků pro doly. Jako protipól lze uvést jeden z nejmodernějších a vůbec největších těžních strojů, které jsme vyprodukovali. Nese typové označení 8K5032 a v roce 2007 byl vyroben pro ruskou těžební společnost. Jedná se o osmilanový dvoumotorový těžní stroj s třecím kotoučem o jmenovitém průměru 5000 mm s celkovým výkonem 11000 kW, který je schopen vyvézt na povrch najednou 60 tun rudy rychlostí 16,5 m/s. Hlavní hřídel dlouhý téměř 14 m je vzhledem k hmotnosti soustavy uložen ve čtyřech valivých ložiskách. Třecí kotouč je brzděn 22 brzdovými jednotkami, které působí na dva brzdové disky. Stroj má plně digitální regulaci pohonu, jeho systémy jsou řízeny soustavou čtyř mikroprocesorových systémů spojených vzájemně redundantní sítí. Jeho elektrohydraulický brzdový systém Frenomatic je mnohonásobně zálohován a v režimu pojistné brzdy dociluje konstantního zpoždění. Stroj je schopen skipové těžby v plně automatickém provozu a je vybaven pokročilým systémem vizualizace provozních a poruchových stavů.

 

  

 

 Zajímají Vás širší informace o společnosti?

 

Zaregistrujte se do programu PREMIUM >>>

Registrovat společnost telefonicky na čísle +420 777 748 228

 

Objednejte si analýzu společnosti >>>

Pište nám na email info@i-tes.com nebo volejte na číslo +420 777 748 205

 

Zažádejte si o další informace o společnosti ZDARMA >>>

Registrované společnosti mohou získat širší informace o společnosti na emailu info@i-tes.com.

 

 

 

Nabízíme komplexní služby v oblasti projekce, výroby a údržby pásových dopravníků a dodávky zařízení na třídění kameniva, štěrků a písků, expertizy týkající se problematiky dopravních pásů a příslušenství dopravníků.
<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>


 

 

Slovenský dodavatel pásů pro pásové dopravníky je i první gumárenskou firmou a prvním výrobcem pneumatik v CSR.
<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>


 

 

Vyrábí dopravníky, válečky, pražce, dopravní pásy, transportní systémy. Dodává stroje a zařízení pro těžbu a zpracování nerostných surovin.

<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>


 

Vyrábí drátěná, polyuretanová, gumová síta, svařované sítě, žebérkové pletivo, drátěné dopravní pásy, sítě proti hmyzu a chovatelská pletiva.

<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>


 

 

Dodáváme výrobky ACHENBACH – kryty dopravníků, vlnité a obloukové plechy. Dále dodáváme VAN DER GRAAF – elektrobubny pro dopravníky, plechy, trapézy, střešní plechy, tašky, přístřešky, sklady, garáže, atd...

<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>


 

 

 

Již od roku 1962 vyrábíme dopravní válečky, pražce a poháněcí bubny pro pásové dopravníky a válečkové tratě.

<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>

 

 

 


Zdroj dat
http://www.inco-p.cz/


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2018 Insion