Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Dopravníky > Řetězové dopravníky - Redlery > Elevátory řetězové | DELTA Engineering, s.r.o.

Nezveřejňují se úplné informace. Doporučujeme profily zaregistrovaných společností!

 


 

Zaregistrujte se také!

 

1 měsíc ZDARMA

 

 

Registrací do portálu i-TES rozšíříte své možnosti inzerce výrobků a služeb, čímž zvýšíte návštěvnost profilu společnosti a dostanete se tak na přední strany vyhledávačů Seznam i Google.

 

 


 

 

 

 

Výrobky a služby kategorie Elevátory řetězové

 

Výroba dopravních zařízení a kompletů. Řešení technologických procesů úpravy nerostných surovin a výroby stavebního kameniva.  

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

Sídlo:
Česká republika
Právní forma:
IČ:
DIČ: Registrovat společnost >>>
Spisová značka: Registrovat společnost >>>
Datum vzniku: Registrovat společnost >>>
Webová stránka: Registrovat společnost >>>

 

 


 

  

 

  

 

Elevátory řetězové

 

Typ. řada 37

označení – KER
provedení – řetězové
 

 

 CHARAKTERISTIKA A POUŽITÍ :

Korečkový elevátor je určen k vertikální dopravě sypkých práškových a zrnitých materiálů v granulometrickém rozsahu 0 – 60 mm. Vlhkost práškových materiálů nesmí přesáhnout 1% H2O. Všeobecně platí podmínka u materiálů s vyšším obsahem vody, že kritériem pro vhodnost použití KER pro dopravu takovéhoto materiálu je jeho lepivost či sklon k ulpívání v korečku. Není přípustné dopravovat tříděné materiály, u kterých velikost nejmenších zrn je 25 mm. Granulometrický rozsah dopravovaného materiálu musí odpovídat obvyklé granulometrické struktuře mlecích či drtících zařízení. Připouští se ojedinělý výskyt zrn do 80 mm. Přípustná teplota dopravovaného materiálu je závislá na použité dopravní řetězu. Při standardním provedení je to v rozsahu –10 až +150°C. Při použití speciálního dopravního řetězu lze dopravovat materiály teplé až 250°C. Podmínkou pro správný chod KER je nutnost zabezpečit plynulé dávkování dopravovaného materiálu. Materiál nesmí být přiváděn pod tlakem.

 

 

ROZMĚRY A PARAMETRY ZAŘÍZENÍ :

Typová řada korečkových elevátorů řetězových zahrnuje 8 základních velikostí jedno a dvoušachtových, odvozených od šířky korečku < 220 až 800 mm >, v celé škále tvarů korečků a otáček bubnů a tomu odpovídajících výkonů. Dopravní výšku lze volit v rozmezí 5 – 40 m. Elevátory jsou dodávány kompletně vybavené, s pohonem, držákem hlídače rotačního pohybu a se spojovacím materiálem. U výrobce je možno po technicko – obchodním projednání objednat úpravy nebo adresní provedení.

 

 

POPIS PROVEDENÍ :

Korečkový elevátor řetězový náleží do řady tzv. elevátorů rychloběžných, u kterých dochází k vyprazdňování materiálu přes vnější hranu korečku. Celková konstrukce KER je řešena jako stavebnice, pomocí které lze zajistit libovolnou dopravní výšku v rozmezí 5 - 40 m. Samonosná šachta je sestavena s dílčích šachet. Součástí sestavy je i šachta s montážními otvory, která slouží k montáži dopravního řetězu ( k jeho spojení ) a k montáži korečků. Spodní část šachty je tvořena napínací stanicí. V napínací stanici je instalován napínací vratná řetězka, která je uloženave valivých ložiskách ve speciálním vedení, které zajišťuje vertikální pohyb napínací řetězky v rozsahu 300 – 400 mm a zároveň zajišťuje utěsnění stanice. Napínání je zabezpečeno pomocí tyčí a závaží nebo pružinami.

  Horní část šachty tvoří hnací stanice. Součástí hnací stanice je hnací řetězka s ložisky a pohon. Pohon elevátoru je tvořen násuvnou převodovou skříní s elmotorem. Zpětná brzda, která slouží k zabránění zpětného chodu pásma při zastavení elevátoru je součástí převodovky. Pohony nad 22 kW jsou vybaveny pomocnými pohony.

Provedení – Korečkový elevátor je vyroben z oceli třídy 11. Při požadavku na zvýšenou odolnost na opotřebení je prováděna speciální úprava korečků, které jsou v místech největšího abrazivního namáhání opatřeny návarem tvrdokovu. Skluzy násypu a výsypu jsou z HARDOXU. Dopravní řetěz je zahraniční subdodávka ( PEWAG, RUD ).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabízíme komplexní služby v oblasti projekce, výroby a údržby pásových dopravníků a dodávky zařízení na třídění kameniva, štěrků a písků, expertizy týkající se problematiky dopravních pásů a příslušenství dopravníků.
<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>

Výrobky a služby v dané kategorii:


 

 

Slovenský dodavatel pásů pro pásové dopravníky je i první gumárenskou firmou a prvním výrobcem pneumatik v CSR.
<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>

Výrobky a služby v dané kategorii:


 

 

 

Dodáváme výrobky ACHENBACH – kryty dopravníků, vlnité a obloukové plechy. Dále dodáváme VAN DER GRAAF - elektrobubny pro dopravníky, plechy, trapézy, střešní plechy, tašky, přístřešky, sklady, garáže, zahradní domky, okapy, garážová vrata.

<<< více  o firmě

Všechny výrobky a služby >>>

Výrobky a služby v dané kategorii:


 

 

 

RNDr. Jaroslav jochman Analýza dopravních pásů, expertýzy

 

Expert portálu i-TES na danou problematiku

RNDr. Jaroslav Jochman

jochman.jaroslav@vvvmost.cz

+420 777 748 205

 

 

 


Zdroj dat
http://www.deltaeng.cz/stroje-pro-mechanickou-dopravu/elevatory-retezove/


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2020 Insion