Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Díly a příslušenství dopravníků > Elektrovybavení dopravníků > AS sběrnice /polní rozdělovače | SEW-EURODRIVE CZ, s.r.o.

Výrobky a služby kategorie AS sběrnice /polní rozdělovače

 

 

 

Dodává vše pro pohony, motory i převodovky. Nabízíme aplikační software, vizualizaci technologických procesů, uvádění aplikací do provozu a 24h servis.

 

 

 

Více o firmě >>>

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

Obchodní jméno:

SEW-EURODRIVE CZ s.r.o.
Sídlo:
Praha 6 - Vokovice, Lužná 591,160 00
Česká republika
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
IČ:
25120581
DIČ: CZ25120581
Spisová značka:
C 51403 vedená u Městského soudu v Praze
Datum vzniku:
11. dubna 1997
Webová stránka: www.sew-eurodrive.cz

 

 

 

AS sběrnice / polní rozdělovače

 

S rozhraním pro průmyslovou sběrnici je podporována komunikace přes nejběžnější systémy průmyslových sběrnic PROFIBUS, PROFIsafe, INTERBUS, CANopen, DEVICENet a AS-Interface.


 

Rozhraní pro průmyslové sběrnice jsou složena z nosiče modulu s připojovacími svorkami a zásuvného modulu průmyslové sběrnice. Tato rozhraní je možné namontovat přímo na pohon, volně nebo v průmyslovém distributoru.


 

Připojení pohonu MOVIMOT® s proměnlivými otáčkami ke sběrnici se provádí pomocí svorek, další senzory, aktory nebo převodové motory MOVI-SWITCH® bez regulace je možné v závislosti na provedení připojit ke sběrnici pomocí svorek nebo konektorů M12. Diagnostická rozhraní a indikační kontrolky umožňují v případě poruchy snadné provedení diagnostiky chyb přes sběrnici.


 

Průmyslové distributory zefektivňují spojení pohonů s napájecí sítí, řídicím napětím 24 V DC a průmyslovou sběrnicí. Jsou založeny na technologii sběrnicových rozhraní s doplňkovou připojovací technikou pro síťový rozvod. Montáž průmyslových distributorů poblíž motoru usnadňuje jejich instalaci. Zejména v případě poruchy přispívá modulární systém konektorů k efektivnímu vyhledání chyby a jejímu odstranění.


 

Speciálně vyvinuté hybridní kabely jsou kombinované kabely, které sdružují přenos energie, řídicího napětí a komunikačních signálů do jednoho kabelového pláště a zaručují optimální odstínění a impedance.


 

Hybridní kabel pro spojení průmyslového distributoru a pohonu MOVIMOT® je současně komunikační rozhraní a přípojka síťového a řídicího napětí v jednom kabelu. Dodává se ve standardizovaném provedení s konektorem.


 

Pohony MOVIMOT® s připojeným hybridním kabelem je možné jedním pohybem ruky spojit s průmyslovým distributorem a připravit k provozu. V případě servisních zásahů je možné konektor i bez speciálních odborných znalostí bezpečně vytáhnout, vyměnit pohon a rychle obnovit spojení – ideální pro všechna zařízení s vysokými nároky na disponibilitu.


 

  • Připojení pohonů MOVIMOT® a MOVI-SWITCH® na standardizovaný systém průmyslové sběrnice
  • Načtení signálů ze senzorů
  • Řízení aktorů přes digitální vstupní a výstupní svorky
  • Stupeň ochrany IP65
  • Doplňkový balíček:
    • Stupeň ochrany IP66/IP67
    • Šroubení z nerezové oceli
    • Šroubení pro kompenzaci tlaku
    • Kovový uzávěr M12 pro moduly průmyslových sběrnic s nasouvacím konektorem M12
Doplňková rozhraní pro průmyslové sběrnice typu MQ.. jsou založena na stejné technologii krytu a průmyslové sběrnice jako rozhraní pro průmyslové sběrnice MF.., jsou však navíc vybavena integrovaným řízením s následujícími funkcemi:


 

  • Programovatelné přes IPOSplus®
  • Jednoduché polohování pomocí inkrementálního snímače EI76
  • Integrované předzpracování vstupů a výstupů a časové členy
  • Modifikace protokolu


Doplňky pro rozhraní průmyslových sběrnic MF../MQ..
Obslužné zařízení MFG11A
Obslužné zařízení MFG11A se nasouvá na libovolný připojovací modul MFZ.. namísto rozhraní průmyslové sběrnice a umožňuje manuální řízení pohonu MOVIMOT®.
Obslužné zařízení DBG60B
S obslužným zařízením DBG60B je možné pohony MOVIMOT® řídit v ručním provozu přes rozhraní pro průmyslovou sběrnici. Navíc je možné v monitorovacím režimu zobrazit procesní datová slova.
Obslužné zařízení DBG60B se připojuje přímo na diagnostický kanál rozhraní pro průmyslové sběrnice MF../MQ.. .


Zdroj dat
http://www.sew-eurodrive.cz/produkt/as-sb-rnice-poln-rozd-lova-e.htm


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2019 Insion